Shadow

Результати чемпіонату Казахстану з вільної боротьби до 23 років

bf3f55b1a97462169580270d5c7f6fb7

В Усть-Каменогорську завершився чемпіонат Казахстану з вільної боротьби до 23 років.Пропонуємо вашій увазі результати турніру

57 кг

1. Мейрамбек Қартбай (Ақтөбе)

2. Дәулет Теміржанов (Ақм. обл)

3. Еламан Қадырсейт (Алмати)

3. Рахат Қалжан (Жамбил обл)⠀

61 кг

1. Асыл Айтақын (Алмати).

2. Акбар Курбанов (Алм.обл).

3. Адлай Аскаров (Алм обл).

3. Мухтар Сейтов (ШҚО).⠀

65 кг

1. Талғат Сырбаз (Атирау обл)

2. Олжас Олжаканов ( ШҚО )

3. Азат Оганісян (Қарағанды обл)

3. Асет Бауыржанов (ШҚО)⠀

70 кг.

1. Досжан тисяч асетів (ШҚО).

2. Санжар Досжанов (Алмати).

3. Айдос Жылқайдаров (ШҚО).

3. Қуаныш Дүйсенқұл (Алмати).⠀

74 кг

1. Нұрқожа Қайпанов (СҚО)

2. Дархан Есенғали (Алмати)

3. Рамазан Жуынтаев (Қызл.обл)

3. Дәулет Ергеш (Жамбил обл)

79 кг.

1. Мейіп Көшкінбаев (Нұр-Сұлтан).

2. Мұратбек Мажитов (Ақтөбе).

3. Тілек Қабыкенов (ШҚО).

3. Ерназар Асқар (Шимкент).

86 кг

1.Жақсыбек Қарабалаев (Маң.обл)

2. Алан Дзицоев (Жамб обл)

3. Есқали Даулетқазы (Алм обл)

3. Владислов Микалайчук (Қарағанды обл)

92 кг.

1. Бекзат Үркінбай (Нұр-Сұлтан).

2. Абилай Рада (Алм обл).

3. Думан Ідрісов (Алмати).

Читати також:  Артур Бетербієв про поєдинок із Цвяхом: "Шостий раунд - а він вже втомився"

3. Нұрасыл Жеткерген (Қызылорда).⠀

97 кг.

1. Серік Бақытханов (Қарағанды).

2. Юнус Гафуров (Жамб обл).

3. Нүркен Кубейсинов (Ақтөбе).

3. Алмас Жүніс (ШҚО).⠀

125 кг.

1. Бақдаулет Өсербай (Түрк обл).

2. Азов Нұрсұлтан (Акм обл).

3. Самат Тәжі (Қызылорда).

3. Оразбай Сәдібек (Шимкент)

57 кг 1. Мейрамбек Қартбай (Ақтөбе) 2. Дәулет Теміржанов (Ақм. обл) 3. Еламан Қадырсейт (Алмати) 3. Рахат Қалжан (Жамбил обл)⠀ 61 кг. 1. Асыл Айтақын (Алмати). 2. Акбар Курбанов (Алм.обл). 3. Адлай Аскаров (Алм обл). 3. Мухтар Сейтов (ШҚО).⠀ 65 кг 1. Талғат Сырбаз (Атирау обл) 2. Олжас Олжаканов ( ШҚО ) 3. Азат Оганісян (Қарағанды обл) 3. Асет Бауыржанов (ШҚО)⠀ 70 кг. 1. Досжан тисяч асетів (ШҚО). 2. Санжар Досжанов (Алмати). 3. Айдос Жылқайдаров (ШҚО). 3. Қуаныш Дүйсенқұл (Алмати).⠀ 74 кг 1. Нұрқожа Қайпанов (СҚО) 2. Дархан Есенғали (Алмати) 3. Рамазан Жуынтаев (Қызл.обл) 3. Дәулет Ергеш (Жамбил обл) 79 кг. 1. Мейіп Көшкінбаев (Нұр-Сұлтан). 2. Мұратбек Мажитов (Ақтөбе). 3. Тілек Қабыкенов (ШҚО). 3. Ерназар Асқар (Шимкент). 86 кг 1.Жақсыбек Қарабалаев (Маң.обл) 2. Алан Дзицоев (Жамб обл) 3. Есқали Даулетқазы (Алм обл) 3. Владислов Микалайчук (Қарағанды обл) 92 кг. 1. Бекзат Үркінбай (Нұр-Сұлтан). 2. Абилай Рада (Алм обл). 3. Думан Ідрісов (Алмати). 3. Нұрасыл Жеткерген (Қызылорда).⠀ 97 кг. 1. Серік Бақытханов (Қарағанды). 2. Юнус Гафуров (Жамб обл). 3. Нүркен Кубейсинов (Ақтөбе). 3. Алмас Жүніс (ШҚО).⠀ 125 кг 1. Бақдаулет Өсербай (Түрк обл). 2. Азов Нұрсұлтан (Акм обл). 3. Самат Тәжі (Қызылорда). 3. Оразбай Сәдібек (Шимкент)
Толығырақ: https://olympic.kz/kk/article/11303
Кез-келген материалды қолдану барысында olympic.kz сайтына гипперссылка беру міндетті
57 кг 1. Мейрамбек Қартбай (Ақтөбе) 2. Дәулет Теміржанов (Ақм. обл) 3. Еламан Қадырсейт (Алмати) 3. Рахат Қалжан (Жамбил обл)⠀ 61 кг. 1. Асыл Айтақын (Алмати). 2. Акбар Курбанов (Алм.обл). 3. Адлай Аскаров (Алм обл). 3. Мухтар Сейтов (ШҚО).⠀ 65 кг 1. Талғат Сырбаз (Атирау обл) 2. Олжас Олжаканов ( ШҚО ) 3. Азат Оганісян (Қарағанды обл) 3. Асет Бауыржанов (ШҚО)⠀ 70 кг. 1. Досжан тисяч асетів (ШҚО). 2. Санжар Досжанов (Алмати). 3. Айдос Жылқайдаров (ШҚО). 3. Қуаныш Дүйсенқұл (Алмати).⠀ 74 кг 1. Нұрқожа Қайпанов (СҚО) 2. Дархан Есенғали (Алмати) 3. Рамазан Жуынтаев (Қызл.обл) 3. Дәулет Ергеш (Жамбил обл) 79 кг. 1. Мейіп Көшкінбаев (Нұр-Сұлтан). 2. Мұратбек Мажитов (Ақтөбе). 3. Тілек Қабыкенов (ШҚО). 3. Ерназар Асқар (Шимкент). 86 кг 1.Жақсыбек Қарабалаев (Маң.обл) 2. Алан Дзицоев (Жамб обл) 3. Есқали Даулетқазы (Алм обл) 3. Владислов Микалайчук (Қарағанды обл) 92 кг. 1. Бекзат Үркінбай (Нұр-Сұлтан). 2. Абилай Рада (Алм обл). 3. Думан Ідрісов (Алмати). 3. Нұрасыл Жеткерген (Қызылорда).⠀ 97 кг. 1. Серік Бақытханов (Қарағанды). 2. Юнус Гафуров (Жамб обл). 3. Нүркен Кубейсинов (Ақтөбе). 3. Алмас Жүніс (ШҚО).⠀ 125 кг 1. Бақдаулет Өсербай (Түрк обл). 2. Азов Нұрсұлтан (Акм обл). 3. Самат Тәжі (Қызылорда). 3. Оразбай Сәдібек (Шимкент)
Толығырақ: https://olympic.kz/kk/article/11303
Кез-келген материалды қолдану барысында olympic.kz сайтына гипперссылка беру міндетті

Читати також:  13 фактів Кубка світу 2019, які ви могли пропустити