Кубок світу 2019. Які спіткнулися «дракони» проти разогнавшихся «антилоп»

Анонс півфінальній дуелі між збірними Уельсу і Південної Африки + голосування.

На тлі підвищеного, я б навіть сказав, надмірної уваги, що приділяється суботньої зустрічі «Олл Чорний» з «Червоними трояндами» другий півфінал залишився дещо в тіні. А даремно. Не найбільш вражаюча (назвемо це так) перемога валлійців над збірною Франції зовсім не відображає її реальний рівень. Збої бувають у всіх, а вже в тому, що Уоррен Гэтланд здатний оперативно виправити ситуацію сумніватися не доводиться. Спіткнулися? З ким не буває. Перемога є перемога у півфіналі можна сподіватися побачити справжніх «Червоних драконів».

До цього кимров зобов’язує і те, що «Спрингбокс» набрали хід і здобули «майже суху» перемогу над збірною Японії. Скажете це був найпростіший можливий чвертьфінал для збірної Південної Африки? Не думаю, що «Клеверные» та «Будяки» погодяться з цим твердженням.

Чиї шанси на перемогу вище? З точки зору історії – однозначно у «антилоп». Статистика їх зустрічей наступна: 35 матчів всього, 28 перемог у Південної Африки, 6 – у валлійців. Один матч закінчився внічию. Але якщо відділити новітню історію – від минулого Кубка світу до нинішнього, то вийде все з точністю до навпаки. Після поразки від південноафриканців у чвертьфіналі турніру в Англії (19:23) збірна Уельсу виграла у «Спрингбокс» чотири тесту поспіль. А ось південноафриканці у кимров – жодного. Остання за часом зустріч – в осінніх тестах минулого року, залишилася за «Червоними драконами» з рахунком 20:11. Правда три ці зустрічі пройшли на «Міленіумі», а ще одна, яка пройшла у Вашингтоні, була першим матчем «антилоп» під керівництвом Рассі Эрасмуса. Але чотири поразки є чотири поразки.

Читати також:  Хабіб Нурмагомедов висловився про поєдинок Ємельяненко - Кокляєв

Огляд матчу Кубка світу 2015

Огляд гри у Вашингтоні 2 червня 2018 року

А тепер давайте запитаємо себе – чи має все це ставлення до майбутнього матчу? Дозволяє визначити фаворита? Точно ні. Кубок світу, напевно, єдиний турнір, на якому всі історії обнуляються. Багато важливіше те, що ми побачили на газонах Японії. А побачили ми «драконів», яким дісталася серія складних матчів. Австралія, Фіджі, Грузія і висхідна зірка Південної Півкулі – Уругвай. Жодних чисто прохідних суперників – всі давали кимрам бій. Ніяких додаткових тижнів відпочинку. Хіба дивно, що в чвертьфіналі «Червоні дракони» виглядали не так грізно, як зазвичай?

Читати також:  Артур Бетербієв про спаринги з Ковальовим: "Він перемагав мене хіба що уві сні"

У Південної Африки ж все склалося легше. Справжнім батлом в групі для неї стала лише перша зустріч – з «Олл Чорний». Рубалися обидві команди в тому матчі в повну силу? По закінченні часу можна чесно відповісти – ні. Ні Хансени, ні Ерасмус точно не ставили перед підопічними завдання «лягати кістьми». Інші поєдинки групового етапу для «Спрингбокс» проходили по розряду розминки. Італія, Канада, Намібія. По суті перший матч, в якому «антилопам» довелося грати в повну силу і чимось ризикувати – зустріч з господарями турніру. І так, у чвертьфіналі вони показали клас.

Читати також:  Результати зважування Ентоні Джошуа - Енді Руїс-молодший, Олександр Повєткін - Майкл Хантер, Ділліан Уайт - Маріуш Вах

А тепер питання – що і кому найбільше пішло на користь. Жорстка група і важкий чвертьфінал «Червоним драконам» або розминки група і розгромна перемога у першому колі плей-офф «Спрингбокс»? Поняття не маю. Але дуже обережно сказав би, що цього разу перевага скоріше у команди Рассі Эрасмуса. Просто тому, що їй вдалося зберегти побільше сил.

Матч Уельс-Південна Африка відбудеться 27 жовтня в Йокогамі. Початок в 11.00 по Москві і Києву, 12.00 по Тбілісі.