Shadow

Чемпіонат Європи: «Вовки» не піддалися «Дияволам»

Збірна Португалії співає національний гімн (с) Facebook

1 лютого Португалія обіграла на своєму полі Бельгію.

Матч пройшов у Лісабоні при похмурій і туманною погодою. М’яч і газон були слизькими. Почали неспішно, наче обидві команди вже встигли втомитися. При цьому були і порушення, і бійки. І хоча бельгійці більше атакували, господарі діяли більш продумано. Перша ж нехитра комбінація призвела їх до спроби на 14-й хвилині. Рахунок розмочив фуллбэк Мануель Пінто.

Перехоплення м’яча на 36-й хвилині, розворот атаки і грамотна знижка на крайнього призвели до другого заносу. Відзначився Хосе Варета. На цьому спроби португальців не тільки в першому таймі, але і у всьому матчі закінчилися. Обидві були успішно реалізовані б’є Дені Антунесом. З рахунком 14:0 на користь «вовків» пішли на перерву.

Читати також:  Пряма трансляція UFC 241: Даніель Кормье - Стіпе Миочич 2

Другий тайм розпочався більш інтенсивно. «Дияволи» продовжили атакувати, перейшовши на мол. Так їм вдалося заробити першу спробу – штрафну (14:7). В цей же час Бельгія «осиротіла» на одного гравця – він отримав жовту, але на хід гри це не вплинуло.

Далі і господарям, і гостям вдалося пробити по штрафному, а бельгійцям повторити трюк – занести молом. У підсумку рахунок зрівнявся (17:17), і за законом жанру результат матчу вирішився в останні 20 хвилин. Тут підопічні Патріса Лажиске проявили більший самоконтроль, а б’є – точність. Він потрапив по воротах після того, як гості були покарані штрафними за високий захоплення. І на останніх хвилинах, після того, як португальська сутичка змусила порушити бельгійську, знову був точним – 23:17. Перемога Португалії в першому турі чемпіонату Європи.

Читати також:  ЗМІ: Тайсону Ф'юрі загрожує дискваліфікація на вісім років, якщо його визнають винним у приховуванні допінгу

Португалія (14) 23:17 (0) Бельгія