Shadow

17 фактів, які ви могли пропустити через два тижні Кубка світу

17 faktov kotorye vy mogli propustit za dve nedeli kubka mira edd4418

The South African

Позаду 13 днів КМ 2019 в Японії. Вашій увазі підбірка фактів про поточний турніру, за якими ви могли не встежити.

1. Вперше Кубок світу відкрив матч між двома представниками другого ешелону регбі.

2. Ірландія і Шотландія вперше в історії зустрілися на нейтральному полі.

3. Перемога 48:7 над Канадою стала найбільшою для Італії в історії Кубка світу.

4. Агустін Крэви наздогнав Феліпе Контепомі за кількістю матчів за збірну Аргентини (у обох 87). Наступна гра хукера зробить його лідером в історії «Лос Пумас» за кількістю матчів на міжнародному рівні.

5. Котаро Matsushima – перший гравець оформив хет-трик на Кубку світу у складі збірної Японії і перший регбіст зробив це у матчі-відкритті турніру.

Читати також:  Результати турніру UFC 250: Аманда Нуньєс - Фелисия Спенсер

6. Алун Увп Джонс став рекордсменом за кількістю матчів за збірну Уельсу – 130 ігор.

7. Кирило Голосницкий став автором найшвидшою спроби у матчі-відкритті Кубка світу (на 5-й хвилині).

8. Уругвай перша збірна – одержувала червоні картки на двох Кубках світу поспіль.

9. У матчі з Грузією Джонатан Девіс заніс найшвидшу спробу збірної Уельсу в історії Кубка світу (на 3-й хвилині).

10. Японія вперше в історії обіграла Ірландію.

11. Уругвай вперше обіграв Тихоокеанську збірну і вперше команди з ТОП-10 світового рейтингу.

Читати також:  Маліньяджі про поразку Вайлдера: "Деонтей не очікував, що з його силою не будуть вважатися"

12. Грузія здобула першу бонусну перемогу на Кубку світу.

13. Ден Біггар забив найшвидший гол в історії Кубка світу (на 1-й хвилині).

14. У матчі проти Японії, Ірландії вперше за три роки не набрала жодного очка за тайм.

15. Ед Фидоу став 20-м гравцем в історії Кубка світу. Якому була показана червона картка.

16. 12-й і 13-й рази в історії матчі Кубка світу завершилися сухими перемогами однієї з команд (Шотландія 34:0 Самоа і Нова Зеландія 63:0 Канада). Причому, для «Чертополохов» це третя суха перемога в історії КМ (Шотландія 48:0 Іспанія 1999, Шотландія 42:0 Румунія, 2007), для «Олл Чорний» — друга (Нова Зеландія 40:0 Шотландія, 2007).

Читати також:  Махмуд Чарр: "Я хочу нокаутувати Ділліана Уайта, щоб отримати бій з Джошуа"

17. Вперше в історії Кубка світу в стартовому складі однієї команди зіграли три рідних брата. Джорді, Скотт і Боден Барретт з перших хвилин вийшли на поле в матчі проти Канади.